شب ناکامی ستاره‌های ایرانی در لیگ قطر - های ترجمه
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه اینترنتی حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیربط می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
پنجشنبه ۰۲ بهمن ۹۹
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه:

زبان:

تعداد کلمه:

شب ناکامی ستاره‌های ایرانی در لیگ قطر

به گزارش ایسنا به نقل از سایت الکاس قطر، در ادامه هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر دو دیدار برگزار شد. الغرافه که در ورزشگاه خانگی الخور به میدان رفت با دو گل تن به شکست داد.
مسعود شجاعی ستاره ایرانی الغرافه در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود. او در دقایق پایانی از بازی تعویض شد.
در دیگر دیدار برگزار شده، ام‌صلال در ورزشگاه خانگی خود از الخریطیات پذیرایی کرد. انتظار می‌رفت که آنها از امتیاز میزبانی خود استفاده کنند و دومین پیروزی پیاپی خود را به دست آوردند اما اینگونه نشد و با سه گل تن به شکست دادند تا سرمربی ترکیه‌ای این تیم در آستانه اخراج قرار گیرد.
آندرانیک تیموریان ستاره ایرانی ام‌صلال در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.
هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر، فردا (دوشنبه) با انجام سه دیدار به پایان خواهد رسید که در حساس‌ترین بازی الریان صدرنشین در ورزشگاه خانگی خود از الأهلی بحران‌زده پذیرایی خواهد کرد که دو بازیکن ایرانی به نام‌های جباری و پژمان منتظری را در ترکیب خود دارد.
در یکی دیگر از دیدارهای حساس، المسیمیر قعرنشین که محمد نوری را در اختیار دارد در ورزشگاه خانگی خود از لخویا پر ستاره پذیرایی خواهد کرد. 


Link: http://hitarjome.com/news/شب-ناکامی-ستاره‌های-ایرانی-در-لیگ-قطر2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی :
* های ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.