آرمان و سیاست - های ترجمه
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه اینترنتی حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیربط می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
پنجشنبه ۱۳ آذر ۹۹
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه:

زبان:

تعداد کلمه:

آرمان و سیاست

سامانه تخصصی های ترجمه یک مجموعه کشوری با گستره نامحدود خدمات می باشد . ارائه  خدمات از راه دور در قانون مطابق چهارچوب تعریف شده می باشد. تمامی خدمات این سامانه بصورت تخصصی ، فوری ، دانشجویی و آنلاین ارائه می شود.

از سوی دیگر به منظور جذب ترافیک و کسب بهترین رتبه در بازار رقابتی، با تمرکز بر روی پارامترهایی نظیر سرعت تحویل بالا، تحویل ترجمه به صورت تایپ شده، ویرایش ترجمه و اعلام هزینه بسیار مناسب در تلاش هستیم تا مناسب ترین پیشنهاد را به منظور ارائه خدمات متنوع ارائه دهیم .

پاسخگویی به تمامی سلایق، جلب رضایت مشتریان، مترجمین و نمایندگان و مدیریت صحیح پروژه های مختلف، نیازمند حرفه ای گری در این عرصه می باشد. پرسنل و کادر خدماتی سامانه ترجمه های ترجمه همگی افرادی متخصص، با دانش کاربردی و تعهدی مثال زدنی می باشند .

تمامی کسانی که در حوزه سرویس رسانی فعالیت می نمایند به خوبی بر این امر واقفند که پاسخگویی به کاربرانی که از سراسر کشور با یک موسسه در تماس می باشند حوصله، دانش کافی، ایده پردازی و نو آوری بالایی را می طلبد تا بتوان با هر سلیقه ای متناسب با سطح انتظارات کاربر همسو بود .

 

ضوابط و شرایط های ترجمه 

 

  •   تیم ترجمه های ترجمه موظف به ارائه ترجمه های باکیفیت، با قیمت مناسب و سر وقت می باشد. ما موظفیم که متن شما را به درستی به زبان مقصد برگردانیم. برای ارائه ترجمه با کیفیت بالا، تیم ترجمه با مترجمان کار آزموده همکاری می نماید. 

  •  تمامی مراحل ترجمه مشتریان محرمانه مانده و اسناد و مدارک آنها در محل امنی نگاهداری خواهد شد. اطلاعات مشتریان ما به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت مگر با اجازه خود مشتریان.

  •  سامانه ما تمامی مهارت و تجربه ی خود را برای ارائه ی ترجمه ای صحیح بکار میگیرد اما این گروه هیچگونه مسئولیتی در قبال مسائل حقوقی که مشتری به واسطه ی بروز اشتباهات احتمالی به آن دچار شود؛ ندارد. همچنین گروه مترجمین سامانه تنها وظیفه ی ترجمه ی متن شما را داشته و کلیه مسائل حقوقی مربوط به نشر و کسب مجوزهای لازم جهت انتشار بر عهده ی مشتری میباشد. بدیهی است تیم ترجمه های ترجمه در این مورد هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. 

  •  تیم ترجمه های ترجمه موظف است که تمام اشتباهاتی را که به طور مشخص در ترجمه های انجام گرفته مرتکب شده، بدون درخواست مبلغی از مشتری، تصحیح نماید. اما تیم ترجمه های ترجمه به هیچ عنوان موظف نیست که بدون دریافت هزینه تصحیحاتی را در ترجمه اعمال کند که بر اساس سلیقه مشتری در انتخاب سبک یا واژگان خاصی باشد و نیز در مواردی که جملات دارای ابهام بوده و تعبیراتی گوناگون از آن دست میدهد. این قبیل تصحیحات در صورتی رایگان خواهد بود که مشتری قبل از شروع ترجمه سلایق و ترجیحات خود را با ما در میان گذاشته باشد.  

  •    تمامی مشتریان عزیز با پذیرش قوانین و مقررات فوق آمادگی خود را برای استفاده از سرویس های تیم ترجمه های ترجمه اعلام می دارند. واریز وجه ، تکمیل پرونده و دریافت کارت عضویت به معنای پذیرش قوانین و مقررات فوق می باشد.

 
 
آرمان سامانه های ترجمه 

 

 هدف و آرمان ما تنها ارائه ی خدمات متنوع دانشجویی نیست. ما می کوشیم تا بهترین راهکارها را متناسب با نیازهای شرکتی، سازمانی و تخصصی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. از این روی در کنار ترجمه متون، می کوشیم تا جنبه های دیگر حوزه آموزش و دانش را پیش بگیریم . 

در همین راستا بخش تایپ و تحقیق را فعال تر از پیش سازماندهی کرده ایم که شما دانشجوی عزیز با یک کلیک، بهترین بازدهی را در کارهای خود داشته باشید.

 

 

Link: http://hitarjome.com/page/آرمان-و-سیاست-31.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید