درباره ما و مدیریت - های ترجمه
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه اینترنتی حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیربط می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
پنجشنبه ۱۳ آذر ۹۹
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه:

زبان:

تعداد کلمه:

درباره ما و مدیریت

این روزها با توجه به افزایش سایت های ترجمه آنلاین، یکی از دغدغه های کاربران این بازار آشفته، جستجوی یک سایت خوب و قابل اطمینان و سپردن ترجمه به آن می باشد. شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که با جستجوی یک کلمه کلیدی در موتورهای جستجو، با لیستی از سایت ها مواجه شوید. ولی به راستی کدام یکی از این سایت ها قابل اطمینان می باشند؟

برای انتخاب بهترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین، عواملی دخیل هستند که تعدادی از آن ها را برمیشماریم :

1- سابقه فعالیت سایت: همان طور که عنوان شد، تعداد سایت های ترجمه روز به روز در حال افزایش است. اما با توجه به اینکه پروسه جذب و بکارگیری مترجمین خبره و مسئولیت پذیر، زمان بر می باشد، بنابراین کار با سایت های تازه تاسیس که آشنایی کامل با مترجمین مجموعه خود ندارند، به نوعی ریسک محسوب می شود.

2- مجوزهای فعالیت: تمامی مراکز آنلاین ترجمه می بایست حداقل دو مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن، و لوگوی ستاد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد را داشته باشند. بدیهی است که عدم وجود این مجوزها، یکی دیگر از ریسک های بازار ترجمه می باشد و گاها می تواند تبعاتی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. های ترجمه در کنار این 2 نماد معتبر، از انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی هم دارای پروانه فعالیت می باشد.

3- پشتیبانی از مشتریان: با توجه به حساس بودن ترجمه که گاها اندکی سهل انگاری باعث تغییر سرنوشت تحصیلی دانشجویان می شود، پشتیبانی 24 ساعته یکی از مهم ترین پارامترهای موثر در این زمینه می باشد. طبق تجربه موسسه ای موفق است که بتواند در مواقع حساس از مشتریان خود پشتیبانی خوبی داشته و مشکلات آن ها را برطرف نماید. با توجه به ایام مختلف و ساعات شبانه روز، پشتیبانی می تواند از طریق تماس، پیامک، تیکت و شبکه های مجازی صورت گیرد.

4- کیفیت ترجمه: کیفیت ترجمه می تواند با بکارگیری مترجمین متبحر و نظارت بر ترجمه های ارسالی تضمین گردد. طبیعی است که موسسه ای در این زمینه موفق تر است که پروسه جذب مترجم سخت گیرانه تری داشته باشد و استانداردهای بالاتری را در آزمون های خود اعمال نماید.

5- ترجمه تخصصی: به ترجمه ای تخصصی گفته می شود که توسط مترجم همان زمینه انجام شده و اصطلاحات تخصصی و نکات گرامری و ویرایشی به خوبی رعایت گردد. یک سایت ترجمه تخصصی برتر، می بایست دسته بندی دقیقی از مترجمین خود داشته باشد تا بتواند ترجمه ای تخصصی را به کاربران خود ارائه دهد.

6- ترجمه فوری و بسیار فوری: طبیعتا ممکن است برای شما این اتفاق افتاده باشد یا در دوستان نزدیک خود دیده باشید که به هر علتی ناچار به انجام ترجمه با حجم بالا در مدت زمانی کوتاه هستند. موسسه ای که دارای انسجام لازم باشد و بتواند سفارشات فوری و بسیار فوری را مدیریت نماید، در این مواقع راه گشا خواهد بود. این امر میسر نخواهد شد مگر اینکه سایت ترجمه آنلاین مترجمین خود را از نظر سرعت و کیفیت شناسایی و دسته بندی کرده باشد.

7- هزینه ترجمه: هزینه ترجمه را کیفیت مترجمین یک موسسه مشخص می نمایند. با اینکه قیمت ترجمه توسط موسسه تعیین می شود، اما مترجم تعیین کننده اصلی هزینه بوده و مترجم متخصص با هر هزینه ای همکاری نمی کند. همواره به یاد داشته باشید که فریب هزینه پایینِ غیر معقول را نخورید. طبیعتا پشت هر قیمت نامعقولی، مترجمی غیر متخصص نهفته است. این قانون کار و حاصل تجربه چندین ساله ماست.

8- نظم در تحویل سفارشات: طبیعتا مشتریان توقع دارند که طبق برنامه ریزی که انجام داده و هزینه ای که پرداخت نموده اند، در موعد مقرر سفارش خود را تحویل گیرند. نقش مراکز ترجمه در این زمینه چیست؟ پاسخ این است که مدیریت یک موسسه با سیاست های تشویق و تنبیهی که برای مترجمین در نظر می گیرد، می تواند این مقوله را به سادگی حل کند. البته ناگفته نماند که اتفاقات غیر مترقبه برای بهترین و مسئولیت پذیرترین مترجمین نیز ممکن است اتفاق افتد. اما مترجم خوب همیشه از برنامه اعلام شده پیش است.

و در آخر:

های ترجمه با بیش از 4 سال سابقه با مدیریت جناب دکتر مهدی سیدصالحی، در زمینه ترجمه و پژوهش به عنوان یکی از قدیمی ترین سایت های ترجمه تخصصی آنلاین، همواره در تلاش بوده تا تمامی موارد عنوان شده در بالا را  به نحو احسن رعایت نماید. مفتخر هستیم در حال حاضر با صدها مترجم کارآزموده و متعهد، و همراه با آخرین فناورهای موجود در عرصه ترجمه آنلاین، توانسته ایم بستری مناسب را برای خدمت رسانی در زمینه ترجمه تخصصی آنلاین برای کاربران گرامی فراهم آوریم.

انتخاب با شما خوبان است ...

Link: http://hitarjome.com/page/درباره-ما-و-مدیریت--17.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید